Premium Boat

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

rejsy gdańsk

Łódź premium na wynajem

Łódź Premium Boat stanowi połączenie luksusu, komfortu oraz rozrywki. Podczas wynajmu można korzystać z aż dwóch pokładów, oddzielając miejsce imprezy od strefy relaksu. Premium Boat jest największą z łodzi jakie mamy w ofercie. Jej łączna długość wynosi 13.37m (15m), dzięki czemu na pokładzie może przebywać duża grupa osób. Rejs luksusową łodzią będzie wyjątkową atrakcją na urodziny, jubileusz lub wieczór kawalerski i panieński. Gwarantujemy wyjątkowe przeżycia, a także niesamowite zdjęcia z widokami Gdańska.

Dwa luksusowe pokłady do Twojej dyspozycji

Podczas wypożyczenia Premium Boat otrzymujesz opiekę sternika( skippera)w cenie wynajmu. Wspólnie z zaproszonymi osobami możecie korzystać z pokładu imprezowego oraz sypialnianego. Do waszej dyspozycji są wygodne meble wypoczynkowe, leżak na dziobie, kuchnia, toalety oraz dwie kabiny sypialniane. Wyposażenie łodzi zrobi na Was duże wrażenie, a pobyt na pokładzie zachwyci komfortem i luksusem. Przeżyj niezapomniane chwile i skorzystaj z możliwości rejsu łodzią Premium Boat już dzisiaj.

Rejs łodzią Premium Boat z centrum Gdańska

Oferujemy rejsy z Gdańska do Sopotu pomiędzy malowniczymi krajobrazami, a także atrakcjami miasta. Wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną będziecie podziwiać metropolię z pokładu luksusowego jachtu, skąd wykonacie wyjątkowe zdjęcia. Łódź możesz wypożyczyć na dowolną okoliczność – chętnie zorganizujemy rejs urodzinowy, a także wieczór panieński oraz kawalerski. Premium Boat wynajmiesz także na rejs na godziny wraz ze sternikiem oraz jako pływający hotel zacumowany w samym centrum Gdańska.

Specjalna propozycja czeka także na klientów biznesowych. Oferujemy im wynajem łodzi Premium Boat w charakterze biura stacjonarnego na spotkanie z klientem. Podczas kilkugodzinnego wypożyczenia można korzystać z luksusowego pokładu górnego, bądź osłoniętego pokładu sypialnianego. Dodatkowo oferujemy możliwość obsługi stewardessy, która zatroszczy się o komfort osób zaproszonych na pokład.

Premium Boat czeka właśnie na Ciebie!

Pozwól sobie na niesamowite przeżycia i poczuj przyjemność przebywania na luksusowym jachcie. Zdecyduj się na rejs z Gdańska do Sopotu, zorganizuj niezapomniany wieczór panieński i kawalerski, skorzystaj z pływającego hotelu lub zaproś partnera biznesowego do ekskluzywnego biura na wodzie. Łódź Premium Boat wraz z profesjonalnym sternikiem czeka, byś przeżył na niej wspaniałe chwile.

Premium Boat

9 miejsc na pokładzie

Zaplanuj zwiedzanie Gdańska na wodzie i zabierz na pokład 8 osobową załogę.

Opieka sternika

Do pływania pływania łodzią jest wyznaczony sternik.

Fachowa pomoc

Zapewniamy fachowy instruktaż tak w zakresie bezpieczeństwa jak i techniki obsługi Łodzi.
BOOK NOW BOOK NOW