Bike

Motorowery wodne

Bike – Motorowery wodne

Motorowery spalinowe otworzą przed Wami zupełnie nowe możliwości zwiedzania miasta. Płynąc po wodach Motławy zyskacie niepowtarzalną możliwość dokładnego zobaczenia wielu atrakcji, takich jak: Wyspa Spichrzów, Długie Pobrzeże, słynny gdański Żuraw, Brama Stągiewna, Marina i wiele innych. To idealna rozrywka zarówno dla małych, jak i dla dużych. W dodatku ta nieco nietypowa rodzinna metoda zwiedzania pozwala na uniknięcie tłoku. A w środku lata, kiedy sezon trwa w pełni, to bardzo ważna zaleta! Wodna przejażdżka po Motławie to także rozrywka sama w sobie. Na motorowerze można swobodnie się opalać, czy po prostu spędzać miło czas z rodziną i przyjaciółmi.
Wszystkie osoby, które zdecydują się na rejsy naszymi motorowerami są zobowiązane do przejścia krótkiego szkolenia z zakresu BHP oraz prawa wodnego. Jednocześnie informujemy, że zabawa jest w pełni bezpieczna, a motorowery poruszają z prędkością 5 km/h, nie zagrażającą innym uczestnikom ruchu morskiego.

Motorowery wodne

Zabawa dla całej rodziny

Na jeden pojazd mogą wsiąść maksymalnie 4 osoby.

Pływaj bez uprawnień

Rowery z napędem spalinowym można wypożyczać bez uprawnień. Oferujemy pojazdy typu: STRAŻ, TAXI oraz MILICJA.

Fachowa pomoc

Zapewniamy fachowy instruktaż tak w zakresie bezpieczeństwa jak i techniki obsługi tych wyjątkowych pływających ”samochodów”.

BOOK NOW BOOK NOW