Skiba przewodnikiem

Rejsy po Gdańsku – Rejsy po Motławie Gdańsk

WSPÓLNY REJS ZE SKIBĄ

 Któż nie zna Skiby? Gwiazda rocka, szaman sceny, telewizyjny showman, przenikliwy publicysta i satyryk, standuper i felietonista. Urodzony w Gdańsku Skiba jest także znawcą historii miasta i jego tajemnic. Poznaj tajemnice Gdańska — te historyczne i bardziej współczesne. Skorzystaj z niezwykłej okazji i zaproś na rejs Krzysztofa Skibę w roli przewodnika. Z typową dla siebie swadą i humorem opowie ci o barwnych dziejach miasta podczas krajoznawczego rejsu. ???
 
? Zapewniamy, że rejs ze Skibą dostarczy Wam solidnej rozrywki i pozytywnej energii. Nikt tak jak Skiba nie opowiada o tajemnicach sceny, zakamarkach show biznesu, czy kulisach programów telewizyjnych. To chodząca kopalnia anegdot, a wspólna rozmowa z nim to niezapomniane przeżycie.  ?
 
? To nie koniec atrakcji. Ciekawa rozmowa nie musi zakończyć się podczas rejsu.
Wykorzystaj okazję do maksimum i spędź więcej czasu z Krzyśkiem Skibą. Po zwiedzeniu szlaku wodnego wybierzcie się razem na obiad lub kolację, gdzie dokończycie pogawędki rozpoczęte na jachcie. Jednak uważaj, żeby się nie zakrztusić! Krzysiek jest świetnym mówcą, więc podczas dyskusji nieraz wybuchniesz śmiechem. Jego opowieści wciągają jak dobry serial.  Wszystko to będzie miało miejsce w pięknej nadmorskiej scenerii, którą cechuje się Gdańsk. 

Rejs ze Skibą

9 miejsc na pokładzie

Zaplanuj zwiedzanie Gdańska na wodzie i zabierz na pokład 9 osobową załogę.

Opieka sternika

Do pływania łodzią możesz wynająć sternika. 

Fachowa pomoc

Zapewniamy fachowy instruktaż tak w zakresie bezpieczeństwa jak i techniki obsługi Łodzi.
BOOK NOW BOOK NOW